niedziela, 25 grudnia 2011

Jamy zebrane

Hoł hoł hoł Trochę się poJamowało, ok. 30-45 minutowe speedpaintingi. Postaci ze Świata Dysku. Wiedźmikołaj, Bibliotekarz, Rincewind i Myślak Stibbons.
No a poza tym jeszcze taka moja wariacja na temat liczby "10" w odliczaniu do startu RZECZYWIŚCIE TV. Zapowiada się bardzo fajowo.
pozdrowienia ślę.

3 komentarze:

 1. koleżanka podała mi adres tego bloga (OLGA WOJNAROWSKA, JEŚLI TO CZYTASZ TO POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I ŚLĘ CAŁUSKI), wchodzę a tu nie dość, że prace świetne - naprawdę bardzo mi się podobają - to jeszcze widzę, że czytałeś książke o Świecie Dysku! no no no, same pochwały wymęczyłam, ale należą się. A. I ta małpa - zajebsta, że się tak wyrażę. :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęście, radość, przyjemność, bardzo dziękuję za miłe słowa :) Czytałem książkę, ba, nawet kilka ich było. Ciągle jednak mam sporo do nadrobienia.
   Korzystając z okazji także pozdrawiam Olę :D

   Usuń
  2. Bardzo się cieszę, że mój komentarz Cię uszczęśliwił, bowiem wierzę w karmę i kiedyś to do mnie wróci. Oczywiście nie miałam zamiaru jakichkolwiek zysków czerpać z tego, o nie! to z Oli taki dobry człowiek, rozpowszechnia Twoje dzieła, chwali i nie na darmo to robi. :)

   Usuń